Ekonomi

Terra Classic, LUNC fiyatını 1 dolara çıkarmak için bir hamle daha yaptı.

arazi Classic topluluğu, LUNC fiyatını 1$’a çıkarmanın yollarını arıyor. Topluluk şu anda fiyatı 1 dolara çıkarabileceğini iddia eden bir teklifi oyluyor.

Ancak Terra Classic üyelerinin ve onaylayıcılarının ilk oyları ve görüşleri, LUNC yakma vergisini %1,2’ye geri getirme önerisinin başarısız olabileceğini gösteriyor.

Terra Classic, %1,2’lik yanık vergisi teklifini reddetti

Doğrulayıcı JESUSisLORD’un 11549’u “LUNC için 1 Dolarlık Nihai Vizyon Planı”Teklif, %1,2’lik yakma vergisini ve topluluk havuzunu %0,3’ten %1,5’e çıkarmayı hedefliyor.

Staking ödüllerini artırmaya ve dapp’leri zincir üstü vergiden muaf tutmaya yönelik önceki öneriler yürürlükte kalmaya devam edecek. Teklif, kripto borsalarını %1,2 yakma vergisini desteklemeye ikna etmek için topluluğun yardımını istiyor.

Öneri şu ana kadar yalnızca %20 olumlu oy aldı ve %77 oy almadı. TCB, MAX, LunaClassic.com, LUNC Geliştirme Fonu ve Lunanauts gibi en nitelikli doğrulayıcılar hayır oyu verirken, diğer en iyi doğrulayıcılar artık teklife katılmıyor.

Bazı Terra Classic topluluğu üyeleri, kripto borsalarındaki LUNC ticaret hacimlerine zarar verebileceği ve yüksek yakma vergisi nedeniyle balinaları uzaklaştırabileceği için diğerlerini teklife hayır oyu vermeye çağırıyor.

Ortada, Terra Classic, 14 Haziran’da, zincirini Terra 2.0 ve Cosmos gibi blok zincirlerle aynı seviyeye getirecek büyük bir v2.1.0 güncellemesinden geçecek. Topluluk, CosmWasm v2.1.0 parite yükseltmesinin zincire fayda sağlayacağı için fiyatı 1 $’a çıkarabileceğine inanıyor.

Ayrıca çekirdek geliştirici Edward Kim AI uygulama zinciri “Block Entropy” yakında Terra Classic’e entegre edilecek. Geliştiriciler, Block Entropy’nin birkaç özelliğini ortaya çıkardı.

Fiyat olumlu haberlerle yükseldi

LUNC fiyatı son 24 saatte %1 arttı ve şu anda 0,000085$ civarında işlem görüyor.

24 saatlik en düşük ve en yüksek seviyeler sırasıyla 0,0000842 $ ve 0,0000857 $ olarak kaydedildi. Ancak ticaret hacmi düşük seyretmeye devam ediyor. Bu da yatırımcıların ilgilenmediğini gösteriyor.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu