Yaşam
İnşaat işçisi çamurlu ayakkabılarını çıkarıp banka şubesine girdi
![](https://patnosajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/insaat-iscisi-camurlu-ayakkabilarini-cikarip-banka-subesine-girdi-iAc9fLK4-780x470.jpg)
Yozgat’ın merkezinde özel bir yer BankanınŞubeye gelen Keskin, BulanıkAyakkabılarını kapının önüne bırakıp içeri girdi.
‘Ben de işçiyim, sorun çıkarmak istemedim’
İşlemi yaptıktan sonra bankadan ayrılan Keskin, gazetecilere kendisinin de şunları söyledi: işçibunu başkalarına da ifade ederek rahatsız etmekBaşkasına vermemek için ayakkabılarını çıkardığını söyledi.
Banka şubesinin ATM’sinden para çekerken şube kapısında ayakkabıyı gören Hüseyin Balören, şunları söyledi: Anlayışlı bir insandı, bankaya bulaşmamak için çamurlu ayakkabılarını çıkararak girerdi. Bu arkadaşımıza teşekkür etmeliyiz.“dedi.