Haber

Altay Club’da Olağanüstü Genel Kurul Kararı alındı

Altay Kulübü’nde olağanüstü genel kurul kararı alındı.

Altay Kulübü’nden yapılan açıklamada, futbol takımının Süper Lig’den düşmesinden bu yana kulübün güçlü günler geçirdiği belirtildi.

Şirketleşme kararının da bu süreçte alındığını anımsatan, “Şirketleşme kararı sonrasında bir genel kurul üyemiz iptal davası açmış olup dava süreci devam etmektedir.” değerlendirme yapıldı.

Ekonomik anlamda yapılan sponsorluk anlaşmalarına rağmen geçmiş dönemden gelen mali yükün çok fazla olduğu ifade edilerek, şunlar kaydedildi:

“Sorun açıkça ortada. Nereden geldiği, nasıl çözüleceği belli. Ekonomik ve kurumsal açıdan yeni sisteme uygun çözümlerin bulunması esas. Yönetim Kurulu Başkanımız da bu açıklamaları canlı yayında tekrarladı” Geçen hafta Önemli olan kulübümüz ve geleceğidir.Yönetim Kurulu kulübe zaman vermek istiyor, Lise Konsey Komitesi de kulübe kendi misyon ve çıkarları doğrultusunda yeni bir vizyon oluşturdu. ekonomi Kapsayıcılık konusunda çok değerli adımlar attı. Spor açısından kaybedilen hiçbir şeyin olmadığını, önümüzde daha 25 maçımız olduğunu tüm camiaya hatırlatmak isteriz. “Bu noktada, yaşadığımız tüm eleştirileri ve sıkıntıları camiamıza iletmek ve ortak çözüm bulmak amacıyla yönetim kurulu olarak seçmeli bir genel heyet oluşturma kararı aldığımızı tüm camiamıza duyuruyoruz. “

polateli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu