Altınordu, Pyramids FC’ye 1-0 mağlup oldu
![](https://patnosajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/altinordu-pyramids-fcye-1-0-maglup-oldu-tPCeQgmJ.webp)
TFF 2. Lig Beyaz Küme gruplarından Altınordu, Burdur’da karşılaştığı hazırlık maçında Mısır Süper Ligi ekiplerinden Pyramids FC’ye 1-0 mağlup oldu.
Geçtiğimiz hafta TFF 2. Lig Beyaz Grup ilk maçında evinde Nazilli Belediyespor’a mağlup olan Altınordu, Bay’in ikinci haftasını Burdur’da kampa girerek değerlendirdi. 3 gün boyunca Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tesislerinde kamp yapan kırmızı-lacivertli ekip, kampın son gününde Mısır Muhteşem Ligi grubu Pyramids FC ile aynı yerde hazırlık maçında karşılaştı. İlk yarısı golsüz eşitlikle tamamlanan maçta Mısır temsilcisi, ikinci yarıda attığı golle maçı 1-0 kazanmayı başardı.
Öte yandan Altınordu, ligde deplasmanda oynayacağı Beyoğlu Yeni Çarşı maçının hazırlıklarına bu hafta Torbalı Metin Oktay Kampüsü’nde devam edecek. – İZMİR